0850 480 1 846

Neden Kiralama?

PLATINUM RENT AYRICALIKLARINDAN YARARLANIN

Platinum Rent, kiralama alanında deneyimli Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle, farklı sektörler için yepyeni bir kiralama çözüm ortağıdır.

1- Finansal Kontrol

İhtiyacınız olan makina ya da ekipmanı kiralayarak, yatırım maliyetlerinizi azaltabilir ve buraya ayıracağınız finansal kaynağı şirketinizin farklı ihtiyaçlarında kullanıp, nakit akışı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

2- Kredi Limitlerinin Kontrolü

İhtiyacınız olan makina ya da ekipmanı kiralayarak finansal kuruluşlar nezdinde borçlanma dengenizi ayarlar, satın almak için borçlanmazsınız.

3- Maliyet Kontrolü

Kiraladığınız makina ya da ekipmanın operatör, akaryakıt ve sarf malzeme harici başka bir maliyetine katlanmazsınız.

4- Verimlilik

Filomuzda bulunan yüksek model düşük saat ya da sıfır makina kiralama opsiyonlarımız ve yaygın servis ağımız ile sahada makina ve ekipmanlar durmaksızın çalıştırabilir böylece yaşanabilecek sorunları en aza indirgeyebilirsiniz.

5- Maliyetsiz Kolay-Bakım Operasyonu

Kiraladığınız makina ya da ekipmanın tüm periyodik bakım ve onarım işlemleri kira süresi boyunca Platinum Rent tarafından sağlanarak operasyonel maliyetinizi düşürür.

6-Kesintisiz Çalışma İmkanı

Olası kaza, hasar veya bu gibi durumlarda sigorta işlemleri ile uğraşmazsınız. Platinum Rent, kaza, hasar ve arıza durumlarında ürün değişikliği yaparak sizlere kesintisiz hizmet sunar.

7-Makina Parkı Kontrolü

İhtiyaç değişikliği durumunda, kiraladığınız makineleri geri gönderebilir, yerine farklı bir model kiralayabilirsiniz.